МЕНЮ


26 червень 2017 - 11:19
Андрій Райкович: Ми повинні негайно почати роботи над розробкою стратегії розвитку теплостачання

На цьому міський голова наголосив сьогодні під час апаратної наради.
На цьому міський голова наголосив у понеділок під час апаратної наради.
- Через те, що до цієї проблеми роками ставилися безвідповідально, що була відсутня стратегія щодо розвитку опалення міста, були допущені серйозні перекоси, - підкреслив Андрій Райкович. - Система теплозабезпечення розбалансована, є багатоповерхові будинки, де на централізованному опаленні залишилося дві-три квартири. Всього таких - 240 квартир. Постала проблема - як тепер подавати тепло в їхні оселі. Міська влада, звичайно, не залишить цих людей напризволяще. Разом із тепловиками, профільною депутатською комісією ми повинні розробити організаційні, фінансові заходи, які дозволять перевести цих людей на індивідуальне опалення. Є програма часткової компенсації встановлення електричних приладів опалення для малозабезпечених родин, можливе надання допомоги з міського бюджету.
Паралельно маємо займатися модернізацією теплових підприємств, реконструкцією їхніх потужностей для зменшення обсягів споживання газу.
Разом із тим, хочу застерегти всіх з приводу теми надання дозволів на відключення від централізованої системи опалення всіх без винятку. Дехто на ній спекулює, називаючи це надважливим соціальним питанням. Але насправді це - звичайний політичний піар. У минулі роки вже таке робилося, і бачите, до чого догосподарювалися. Тепер постала проблема, як подавати тепло тим, хто не захотів відмовлятися від централізованого опалення, а люди ж мають на це право. Надавати їм зараз допомогу на встановлення приладів опалення - так це виходить несправедливо до тих, хто, у свій час зробив це за свій кошт. Та головне, розбалансована вся система, у будинках не опалюються підвальні приміщення, горіща, під'їзди.
Тож наше основне завдання зараз - негайно розпочати роботу над розробкою стратегії розвитку теплостачання в місті, і робити це слід на основі даних науковців, експертів, фахівців у цій сфері. Це завдання неможливо виконати швидко, али ми поступово його вирішуватимемо.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.19082 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua