МЕНЮ


22 серпень 2016 - 10:31

Андрій Райкович: Ніхто не має права гальмувати процес створення ОСББ


На цьому міський голова наголосив на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради Кропивницького.
В обласному центрі за більш ніж півроку створено 45 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Проте й досі бажаючі створити об’єднання часто зустрічають опір ЖЕКів та ЖЕО.
– Упродовж тижня до мене зверталося чимало мешканців із цього питання. Серед ОСББ, де виникла проблема з оформленням документів, – "П’ятихатки", "УЖД", "Заможна оселя", "Варшавська". Чому ЖЕО не передають документи на ці будинки, щоб мешканці змогли укласти угоди з комунальниками і енергетиками?! – поставив питання перед керівниками головного управління ЖКГ очільник міста. – Чому ви обманюєте і знущаєтесь над людьми? Ви хочете, щоб вони на вас до суду подали? Я востаннє попереджаю керівників ЖЕО: негайно віддайте документи на будинки всім ОСББ, які пройшли перевірку в нашому управлінні. Ви не маєте права вимагати у них жодних попередніх угод.
Контроль за дотриманням порядку в організації на території міста ОСББ міський голова поклав на свого заступника Олександра Мосіна. Щотижня він має звітувати про хід реєстрації ОСББ.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3311 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua