МЕНЮ


5 грудень 2015 - 22:13

Андрій Райкович: Недоробок у ремонті лікарні не допустимо


Міський голова Андрій Райкович перевірив хід ремонту на об’єктах центральної міської лікарні на Фортечних валах. І висловив ряд серйозних зауважень.

Першим інспектувалося майбутнє відділення паліативної допомоги. Міський голова відразу звернув увагу підрядчиків на низьку якість облицювання плиткою фасаду. А ще у приміщенні ведуться штукатурні роботи, а належної вентиляції і сушки стін не облаштовано.

– Усі роботи мають бути виконані якісно, – наголосив Андрій Райкович, звертаючись до керівництва фірми-підрядчика “Екслібур”. – Вам доведеться відповідати за кожен огріх, допущений у процесі будівництва. Місто вчасно фінасує капітальні роботи. Ваше завдання – так само якісно виконати свої зобов’язання. А ми будемо щодня контролювати вашу роботу. Не можна поспішати на шкоду якості.

Відділення паліативної допомоги – надзвичайно важливий соціальний об’єкт, підкреслив Андрій Райкович. Він розрахований на 15 ліжок. Згодом планується збільшити кількість місць за рахунок другого корпусу. До його будівництва планується залучити соціально відповідальний бізнес.

Оглянув очільник міста і дитячий інфекційний корпус. Тут роботи вже фактично завершені, залишилося лише облаштувати теплову вентиляцію. Медики вже почали обживати відремонтовані приміщення. Першими зайняли свої кабінети спеціалісти лабораторії – вони встановили меблі та лабораторне обладнання. Андрій Райкович звернув увагу головного лікаря на необхідність іти в ногу з часом. І столи, і стільці, і медичне усаткування лабораторії давно потребують оновлення. Все це треба передбачати у бюджеті наступного року. Міський голова доручив управлінню охорони здоров’я невідкладно підготувати пропозиції щодо бюджетного фінансування капітальних видатків по лікарні на 2016 рік.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41116 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua