МЕНЮ


23 грудень 2016 - 11:38

Андрій Райкович: Об’єднуватися громади мають на основі партнерства


У міській раді розроблятимуть концепцію об’єднання громад. Про це на апаратній нараді у понеділок повідомив міський голова Андрій Райкович.
Очільник міста зазначив, що ця робота надзвичайно серйозна та відповідальна. Кропивницький не повинен стати донором, за рахунок якого житимуть інші території. Об’єднання має відбутись на основі партнерства.
– В об’єднанні громад основним має бути економічна та соціальна доцільність, а не політика, – підкреслив Андрій Райкович. – Скажімо, на мою думку, об’єднуватися із селищем Новим зараз недоцільно. Воно і так входить до складу міста, наші бюджети пов’язані, Кропивницький допомагає селищу вирішувати важливі соціальні проблеми – водо-, теплозабезпечення. Раціональніше розглянути питання об’єднання із населеними пунктами в радіусі дванадцяти кілометрів від обласного центру. Однак, звичайно, реформування має відбуватися зі взаємної згоди. Ми повинні зробити цей процес максимально прозорим. Громада обласного центру і навколишні селищні громади мають знати як про умови, так і про переваги такого об’єднання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.70247 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua