МЕНЮ


22 серпень 2016 - 14:35

Андрій Райкович: Підхід до капремонтів шкіл та лікарень має бути комплексним


Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович об’їздив більшість соціальних об’єктів, де тривають зараз капітальні ремонти. Результати цього інспектування він озвучив сьогодні, 22 серпня на апаратній нараді.
- Я побував на більшості ключових об’єктів освіти, медицини, де тривають капітальні ремонти, подивився, як іде ремонт спортивних залів у семи школах, в амбулаторії на Жадова, у Центральній міській лікарні. Є об’єкти вже на виході, а є й такі, де ще потрібно виконати певний обсяг робіт. У школі №6 ремонт виконується якісно, використовуються сучасні технології та матеріали. Багато зроблено і в інших школах. Я провів також розширену нараду у школі №4, де також триває ремонт спортзалу. На ній я наголосив, що між управліннями освіти, охорони здоров’я та управліннями капітального будівництва й ЖКГ повинен бути постійний контакт. Більше того, треба всі роботи планувати в комплексі. Якщо робимо ремонт спортивного залу, то треба перевірити і під’їзні шляхи, і оновити фасад, и заасфальтувати територію навколо школи, замінити старі дерева. Щоб потім ми не додавали фінансування «по шматках», а відразу передбачили у бюджеті необхідну суму коштів.
- Маємо розглянути і можливість розміщення біля школи № 6 спортивного майданчика – футбольного поля – що виграла школа на всеукраїнському змаганні.
- Також Андрій Райкович доручив підлеглим запланувати на наступний рік ремонт терапевтичного відділення центральної міської лікарні, що розміщується на Валах, а також розглянути можливість завершення будівництва споруди під житловий будинок на території пологового будинку №1 для виділення квартир медикам.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40499 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua