МЕНЮ


14 лютий 2020 - 10:08

Андрій Райкович: Розбудовуємо Кропивницький разом із молоддю. За нею – майбутнє міста!


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович минулого четверга зустрівся з активною молоддю у неформальній обстановці. На чаювання зібрались у ланч-кафе «Ятрань». Юнаки та дівчата дискутували з міським головою, пропонували низку цікавих ідей, які варто було б втілити в життя у Кропивницькому, аби зробити його ще кращим та комфортнішим для мешканців.

Серед пропозицій молоді – проєкти розвитку туристичної привабливості міста, створення потужної молодіжної волонтерської організації. Учасники зустрічі запропонували навіть проєкт реконструкції площі Героїв Майдану. Турбує молодь і відсутність у місті належно облаштованого молодіжного простору.

Андрій Райкович запевнив, що міська влада вже цього року запланувала його створення. Молодіжний простір, де молодь могла б збиратися, спілкуватися та проводити різноманітні заходи, міський голова пропонує відкрити у капітально відремонтованому і реконструйованому сучасному ЦНАПІ, який вже цього року здадуть в експлуатацію.

– Ми вперше спілкуємось в такому форматі, і він дуже класний, – відзначив Андрій Райкович. – Без офіціозу можна вирішити набагато більше. Такі зустрічі треба продовжувати, аби не втратити довіру одне одного. Майбутнє – за вами, вам жити в цьому місті, розвивати його, тож будемо будувати Кропивницький разом.

Громадська лідерка Ірина Ткаченко запропонувала наполегливо реалізовувати ідею безпечного міста. Разом з однодумцями вони виготовляють світловідбивачі.

– Ми бачимо відремонтовані дороги, позитивні зрушення в місті і хочемо запропонувати власні ідеї. Ми готові до співпраці, залучайте нас, – наголосила активістка.

Андрій Райкович запевнив, що радо спілкуватиметься з молоддю, адже низка її починань співзвучна його поглядам. Потрібно будувати місто разом, тим більше, що є заради кого це робити.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3863 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua