МЕНЮ


28 сiчень 2019 - 09:40

Андрій Райкович розставив пріоритети у завданнях міської влади на 2019 рік


Основні завдання нинішнього року для виконавчих органів міської ради Кропивницького стали головною темою робочої наради міського голови Андрія Райковича з керівниками ключових управлінь і відділів міської ради.


Зокрема, міський голова поставив чітке завдання вчасно розпочати всі будівельні і ремонтні роботи на об’єктах комунальної власності. Перш за все, це стосується реконструкції шляхопроводу по вулиці Ельворті та завершення будівництва багатоповерхівки по вулиці Жадова.

У колі завдань управління охорони здоров’я стоїть реалізація проекту перетворення МСЧ 19 на повноцінну міську лікарню. Продовжуватиме діяти у Кропивницькому і програма відновлення шкільних спортивних залів.

Андрій Райкович наказав також взяти під особливий контроль перехідні з 2018 року об’єкти дорожнього будівництва: вулиці Тютюшкіна, Братиславську та Короленка. Разом з тим міський голова наголосив, що підготовка до тендерів має бути якісною та відповідальною, аби вони проводились з першого разу і будівництво об’єктів починалося вчасно.

Щодо поточної ситуації: Андрій Райкович доручив комунальному блоку відповідально поставитись до розчищення міста від снігу.

– Особлива увага сьогодні має бути приділена розчищенню під’їзних шляхів і прилеглих територій лікарень, шкіл, садочків, – наголосив очільник міста. – Ми повинні забезпечити нормальний під’їзд до соціальних закладів, щоб і люди могли нормально туди дістатись, і підвезення продуктів було забезпечене стовідсотково, особливо, щоб «швидкі допомоги» ніде не затримувалися. Люди чекають від нас ефективної роботи.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37515 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua