МЕНЮ


12 квiтень 2017 - 12:30

Андрій Райкович: Сил у комунальників не вистачить, якщо кропивничани не піддтримуватимуть порядок


Апаратну нараду в понеділок міський голова Андрій Райкович розпочав з аналізу весняного прибирання у Кропивницькому.
– Комунальники щодня вигрібають сміття з парків та скверів, висаджують дерева та кущі. Проте скільки б вони не трудилися, тих, хто смітить, на жаль, більше, – підкреслив очільник міста. – Потенціалу комунальних підрозділів міста ніколи не вистачить, якщо кропивничани не дотримуватимуться елементарних правил: не смітити, користуватись урнами, сміттєвими баками, не кидати недопалки і таке інше.
Міський голова звернув увагу на ще один кричущий випадок. Понад тиждень тому на Набережній посадили алею Миру. А вже за кілька днів на очах городян просто біля неї продавали алкогольні напої.
– Поліція знає номери, колір, марку цієї машини, ми про це їй повідомили, – наголосив Андрій Райкович. – Я би дуже просив вжити заходів до цієї людини, відповідно до законодавства. Це цинічно – творити таке беззаконня в центрі міста.
Впродовж тижня у Кропивницькому немало об’єктів приведено в порядок, але Ахіллесовою п’ятою залишаються орендовані ділянки. Одна з таких – за кілька кварталів від центру міста, в районі заводу «Цукрогідромаш». На воротах підприємства спецінспектори лишили попередження, але сміття продовжує там лежати. Міський голова дав завдання знайти власників ділянки та терміново провести з ними роботу.
- Доручення управлінню освіти – прослідкувати, щоб у школах та садках було чисто, – додав міський голова. – Дитсадки здебільшого прибрані і впорядковані на совість. А от території навчальних закладів, прилеглі до шкіл масиви – далеко не скрізь радують око. Хоча ресурсів тут значно більше. Старшокласники разом з вчителями мають демонструвати всім іншим культуру поведінки. Це як урок поваги до міста, до природи, до школи. Тому такі своєрідні уроки на місцевості необхідно зі школярами проводити систематично.
Нагадаємо також, що 13 та 29 квітня у Кропивницькому проводитимуться загальноміські суботники.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua