МЕНЮ


14 квiтень 2017 - 08:21
Андрій Райкович: Сил у комунальників не вистачить, якщо кропивничани смітитимуть

Апаратну нараду в понеділок міський голова Андрій Райкович розпочав з аналізу весняного прибирання у Кропивницькому.
– Комунальники щодня вигрібають сміття з парків та скверів, висаджують дерева та кущі. Проте, тих, хто смітить, на жаль, багато, – підкреслив очільник міста. – Потенціалу комунальних підрозділів міста ніколи не вистачить, якщо кропивничани не дотримуватимуться елементарних правил: не смітити, користуватись урнами, сміттєвими баками, не кидати недопалки і таке інше.
Міський голова звернув увагу на кричущий випадок. Понад тиждень тому на Набережній посадили алею Миру. А вже за кілька днів просто біля неї продавали алкогольні напої.
– Поліція знає номери тієї машини, ми про це їй повідомили, – наголосив Андрій Райкович. – Я би дуже просив вжити заходів до тієї людини, відповідно до законодавства. Це цинічно – творити таке беззаконня в центрі міста.
Упродовж тижня у Кропивницькому немало об’єктів приведено в порядок, але Ахіллесовою п’ятою залишаються орендовані ділянки. Одна з таких – за кілька кварталів від центру міста, в районі заводу «Цукрогідромаш». На воротах підприємства спецінспектори лишили попередження, але сміття продовжує там лежати. Міський голова дав завдання знайти власників ділянки та терміново провести з ними роботу.
– Доручення управлінню освіти – прослідкувати, щоб у школах та садках було чисто, – додав міський голова. – Дитсадки здебільшого прибрані і впорядковані на совість. А от території навчальних закладів, прилеглі до шкіл масиви – далеко не скрізь радують око. Хоча ресурсів тут значно більше. Старшокласники разом з учителями мають демонструвати всім іншим культуру поведінки. Це як урок поваги до міста, до природи, до школи. Тому такі своєрідні уроки на місцевості необхідно проводити систематично.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.56846 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua