МЕНЮ


22 грудень 2017 - 13:02

Андрій Райкович: Ситуація з опаленням – під постійним контролем


Резонансне питання, пов’язане з газопостачанням Кропивницького міський голова порушив на апаратній нараді 18 грудня. Нині обидва теплогенеруючих підприємства міста подають тепло стабільно.
У робочому форматі вирішуються поточні питання. Але керівництво обох теплових підприємств повинне тримати під постійним контролем увесь комплекс питань забезпечення теплом житлового фонду і соціальної інфраструктури міста, переконаний міський голова, у тому числі і стан розрахунків за спожитий газ.
– Заспокоюватись і думати, що проблема вирішиться сама по собі, не варто! Працюйте з населенням, виконуйте графіки проплат, знаходьте ресурси і не випускайте ситуацію з-під жорсткого контролю, – наголосив Андрій Райкович.
До слова, днями на сайті НАК “Нафтогаз України» з’явилася інформація про те, три місцеві ради в Україні, одна з них – міська рада Кропивницького, уклали договори про гарантії реструктуризації боргів теплогенеруючих підприємств.
«Нафтогаз» вітає рішення відповідальних міських рад дати гарантії на реструктуризовану заборгованість комунальних виробників тепла, щоб зберегти його в оселях місцевих жителів. Компанія завжди буде йти назустріч органам місцевого самоврядування, які прагнуть вирішити проблему заборгованості своїх комунальних підприємств відповідно до вимог законодавства», – зазначив перший заступник голови правління «Нафтогазу» Сергій Перелому.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30597 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua