МЕНЮ


18 листопад 2016 - 08:41

Андрій Райкович: Студенти – це авангард української молоді


У переддень Дня студента, 16 листопада, у міській раді Кропивницького з нагоди прийдешнього свята керів- ництво міста зустрілося зі студентами з різних навчальних закладів обласного центру, привітало їх та вручило заслужені нагороди.
У зустрічі взяли участь міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, начальник міського відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна, іменні стипендіати міського голови, студенти-активісти, голови студентських рад та профспілок.
– Студенти – це авангард української молоді. Ваші наснага, активність і щирий патріотизм мають визначальне значення для розвитку України, її економічного процвітання і динамічного оновлення, – зазначив Андрій Райкович. – Упевнений, що ви свої здобутки, вміння творчо мислити і знаходити нові рішення спрямовуватимете на розбудову України, утвердження європейських стандартів у житті кожного з нас.
Очільник міста вручив шести найкращим студентам Кропивницького свідоцтва стипендіата міської ради. За значні успіхи в навчанні, творчі та наукові досягнення стипендії отримали Алла Ткаченко (ЦНТУ), Марія Скрипник (комерційний технікум), Марія Колюча (медичний коледж ім. Є. Мухіна), Вікторія Соловйова (ЦНТУ), Наталія Чорна (інститут розвитку людини) та Яна Сапожнікова (КДПУ ім. В. Винниченка).
Усіх студентів привітав і секретар міської ради Андрій Табалов, а також повідомив:
– У міському бюджеті 2017 року вперше передбачено виділення коштів на проведення конкурсу соціальних проектів. Задля поліпшення житлово-побутових умов студентства наступного року заплановано провести міський огляд-конкурс на найкращий студентський гуртожиток. Сподіваюсь на активну роботу молодіжної ради. Нам дуже потрібні ваші ідеї, нове мислення, креативні рішення та цікаві пропозиції.
Міські урядники вручили також головам студентських рад та профспілок, найактивнішим студентам подяки міської ради та виконавчого комітету.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43248 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua