МЕНЮ


15 червень 2018 - 12:59

Андрій Райкович: Створення ОСББ – процес невідворотний


Реформу управління житловим фондом у Кропивницькому необхідно довести до логічного завершення: управляючі компанії повинні запрацювати на повну силу. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Створення ОСББ – це невідворотний процес, – зазначив очільник міста. – А при пасивній поведінці теперішні ЖЕО можуть опинитися за бортом. Це при тому, що вони мають усі шанси (за належної підготовки, звичайно) стати керуючими компаніями нового типу.
Андрій Райкович доручив керівникам комунальних підприємств активніше вести діалог з мешканцями будинків, об’єднаних в ОСББ. Юридичне управління має посилити просвітницьку роботу, щоб члени об’єднань співвласників чітко не тільки знали переваги ОСББ, а й розуміли, якими матеріальними активами вони володіють. А головне управління ЖКГ міський голова зобов’язав активніше виготовляти нормативно-технічну документацію на будинки.
– Це стратегічне питання, на яке я вже не раз звертав вашу увагу, – підкреслив Андрій Райкович. – Нам треба швидше реагувати на вимоги ринку житлових послуг. Тим більше, що найближчим часом планується нарада з представниками ОТП-банку щодо кредитування заходів з утеплення будинків. Громада ще детально не поінформована, яким буде механізм взаємодії мешканців багатоповерхівок, коли запрацюють управляючі компанії. Посильте діалог з керівниками ОСББ. ЖЕО повинні мати детальний паспорт кожного будинку. Тоді у вас буде точна картина і розуміння, який спектр послуг ви зможете запропонувати вже управляючій компанії. Люди мають бачити, що ми на їхньому боці.
Міський голова також попередив про серйозну конкуренцію на ринку надання послуг у сфері ЖКГ.
– Вже сьогодні до мене стоять в черзі підприємства, готові обслуговувати кропивницькі багатоповерхівки, – звернув увагу Андрій Райкович. – Причому ці компанії не зареєстровані у нашому місті, але мають великий досвід надання таких послуг в інших регіонах України, в Прибалтиці. Я вас застерігаю: не чекайте особливих сигналів, бо на цьому ринку послуг можуть з’явитись зовсім нові їх надавачі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36658 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua