МЕНЮ


30 травень 2016 - 09:58

Андрій Райкович: Тролейбусний парк повинен працювати прибутково


Кіровоградський міський голова Андрій Райкович сьогодні, 30 травня на апаратній нараді дав доручення управлінню розвитку транспорту та звязку проаналізувати економічні результати роботи за місяць комунального підприємства "Електротранс".
- Уже місяць тролейбусний парк працює у статусі комунального підприємства, і я повинен бачити повну картину його фінансового та технічного стану.
Слід звернути увагу і на станітарний стан та естетичний вигляд тролейбусів. До мене звертаються на "Гарячу лінію" й особисто кіровоградці, які скаржаться на те, що в салонах брудно. Тролейбуси мають бути чистими, охайними. Водії повинні бути одягнені у фірмовий одяг, по гучномовцю оголошувати зупинки. надавати пасажирам необхідну інформацію.
Я уже давав доручення придбрати рекламу з тролейбусів, якою заліплені всі вікна, але воно досі не виконано. Вікна - не для того, щоб мешканці дізналися, до "до нас їде цирк", пасажири повинні мати можливість дивитися у ці вікна під час руху тролейбуса, а водій - стежити за дорогою.
Щодо реклами на ростяжках та тролейбусних опорах. Слід терміново переукласти всі угоди з рекламодавцями. Дехто думає, що державне чи комунальне - це нічийне. Ні, це - майно громади, тролейбусний парк повинен працювати прибутково.
Від заступників, профільного управління я чекаю оперативну інформамацію стосовно цінових пропозицій заводів-виробників тролейбусів. Ті 18 транспортних засобів, якізараз є на маршрутах - це замало, тим більше, що половина з них - це фактично "дрова", не сьогодні-завтра вони зупиняться. Ми маємо негайно розглянути питання оновлення тролейбусного парку, віднайти для цього джерела фінансування.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37631 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua