МЕНЮ


13 липень 2018 - 10:02

Андрій Райкович: Вимагаю жорсткого контролю якості доріг


На цьому міський голова Кропивницького наголосив на апаратній нараді у понеділок.
Андрій Райкович вкотре підкреслив, що неякісні роботи недобросовісним підрядчикам міська влада не оплачуватиме, а всі недоліки вони мають усунути.
– Щодня кожен об’єкт контролювати, щоб не приходили до мене люди на прийом і не докоряли мені, що дорога за проектом має бути 4,5 метра, а є місця, де менше 4-х, а “зайвий” асфальт можна побачити в сусідніх дворах за 300 гривень метр, – наголосив міський голова. – Необхідно розробити жорсткий графік роботи по кожному об’єкту, і щотижня в ЗМІ – детальний аналіз, що і де, і ким виконано. Громада повинна знати, куди ми витрачаємо кошти.
Також Андрій Райкович звернув увагу керівника спеціалізованої інспекції Андрія Максюти на ті вулиці і приватні домоволодіння, які поросли бур’янами.
– Пагорби від Ковалівського мосту, вулиці вздовж – все в бур’янах, – зауважив очільник міста. – У приватному секторі через двір – бур’яни! Звертаюсь до міської спецінспекції: прокидайтеся і негайно штрафуйте, перевіряйте, вказуйте квартальним, господарям дворів, орендарям ділянок навколо мосту.
Також Андрій Райкович звернув увагу керівника головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктора Кухаренка на необхідність оновлення розмітки.
Крім того, керівник міста висловив обурення тим, що впродовж останніх двох тижнів ОКВП “Дніпро-Кіровоград” по місту не відремонтувало жодного свого люка. І наголосив, що робота працівників водоканалу по вулиці Чорновола його не задовільнила.
– Невже ніхто з ваших майстрів не бачить два провалених люки на розі Шульгіних і Чміленка? Там курсує габаритний новий автобус, там сотні машин, – зауважив міський голова. – Скільки разів я буду вказувати на велике розриття “Теплоенергетика” по вулиці Тарковського, а дві ями поруч – теж люки. Сьогодні ж розберіться і нарешті виконайте цю роботу.
Андрій Райкович звернув увагу керівництва ОКВП “Дніпро-Кіровоград” на відсутність у працівників підприємства спеціальних знаків “ремонт” та “вибачте за незручності”.
– По вулиці Чорновола підняли зливні решітки, обгородили сигнальною стрічкою і поставили в яму свіжу гілку із зеленим листям. Чому у нас відсутня елементарна комунально-будівельна культура?! Я не вимагаю добротної стандартної будівельної огорожі з назвою об’єкта, хто виконує ремонт, вибачення за незручності і термін, коли буде виконано, – зазначив очільник міста. – Зробіть хоча б елементарні периметри – без гіляк. Невже з підсобного матеріалу не можна напиляти нормальних рейок? Слід мати в запасі спецзнаки – «ремонт» і табличку «вибачте за незручності».
Варто зауважити, що вже 10 липня недоліки, на які вказував міський голова на вулиці Чорновола, підрядна організація усунула.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38448 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua