МЕНЮ


7 грудень 2018 - 14:11

Андрій Райкович: Я мрію, щоб Кропивницький став по-справжньому «розумним» містом


Четвертого грудня міський голова Кропивницького Андрій Райкович вже втретє звітував перед громадою, яка довірила йому право визначати вектор розвитку ключових галузей і сфер діяльності складного господарського механізму міста. Що виконано в комунальному, гуманітарному, соціальному просторі Кропивницького великою командою фахівців, чиновників, працівників десятків підприємств і організацій у 2018 році? Як вплинули на життя громади процеси децентралізації, зростання тарифів на державному рівні, війна, нестабільність економіки? Якою була стратегія міської влади в таких умовах і перспективи міста у наступному, 2019 році?

Про це йшлося у майже двогодинному спілкуванні Андрія Райковича з активною громадськістю Кропивницького. До діалогу з очільником міста долучилися депутати міської та районних рад, члени громадської ради, голови квартальних комітетів і керуючі багатоквартирними житловими будинками, голови ОСББ, представники підприємств, установ і організацій міста, громадських організацій – фахівці в усіх сферах життєдіяльності громади.

Відверта розмова у публічному форматі – чудова нагода звірити обраний курс із реальними досягненнями, внести в нього необхідні корективи, почути від містян нові ідеї і конструктивні пропозиції.

Ключовим словом у звіті міського голови став прислівник «вперше». Фактичне зростання втричі дохідної частини міського бюджету за три роки, а це майже три мільярди гривень, дало можливість міській владі розпочати реалізацію актуальних для обласного центру проектів, виконання яких в минулі часи було просто неможливим.

Варто звернути увагу: стратегія дій міської влади дала можливість вперше за часи незалежності зробити комунальний транспорт конкурентоспроможним на ринку пасажирських перевезень. Маршрутами міста ходять півсотні нових автобусів та тролейбусів – комфортних і безпечних. Вперше за останніх 20 років зведено житлову дев‘ятиповерхівку – розконсервована звичайна черга на житло, у якій люди стоять по 30 – 40 років.
Вперше для кропивничан якість надання медичних послуг та модернізація лікувальних закладів стали частиною соціальної політики міської влади, і у нинішньому році до капітально відремонтованих пологового, інсультного, хоспісного центрів і кількох амбулаторій додалися сучасне комфортне, боксоване і тепле дитяче інфекційне відділення на Валах, консервативна гінекологія в пологовому будинку та спецавтомобілі для цього ж закладу.

Вперше в обласному центрі розпочато реконструкцію стратегічно важливих об’єктів: після 50-ти років експлуатації капітально ремонтується так званий полтавський міст, розпочато зведення «арки», у розпалі – створення сучасного центру надання адміністративних послуг.

Безперечно, міська влада готова сприймати всю конструктивну критику – від активістів, громади, журналістів, бо міській раді дійсно є за що відповідати: за хаотичну забудову, за купу іржавих будок, зупинок, за зелені насадження. Пильнувати міське господарство треба краще, а будувати – значно більше, переконаний очільник міста.

– Амбітні плани у нашої команди і на 2019 рік, – відзначив у своєму виступі Андрій Райкович. – Далі будуть нові дороги, нова система теплоенергетики, нові транспортні розв’язки, нові проекти – такі, як комфортна для кропивничан Набережна, сучасне вуличне освітлення. Я мрію, щоб наше місто стало по-справжньому «розумним», щоб містяни широко використовували найрізноманітніші смарт-платформи, щоб Кропивницький ставав зручнішим для життя, щоб живими з війни повертались наші захисники. Доля завжди посилає для випробування нелегкі часи. Але навіть за таких умов той, хто щиро прагне добра людям, місту, той сумлінно працює і шукає шляхів виконати взяте на себе. Тому роботи вистачить на всіх! Тільки б менше сьогодні лозунгів, виборчого галасу і захмарних обіцянок.

Читайте детальний звіт міського голови Андрія Райковича у сьогоднішньому номері “Вечірньої газети” на повнокольоровій вкладці.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35515 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua