МЕНЮ


17 червень 2016 - 20:25

Андрій Райкович: Якщо кіровоградці з одним і тим же питанням звертатимуться до мене вдруге, винні в цьому, як мінімум, отримуватимуть догани


Найчастіше кіровоградці звертаються до міського голови Андрія Райковича щодо проблем у житлово-комунальному господарстві. Так було і минулого четверга під час особистого прийому. А вже в суботу Андрій Райкович виїхав за згаданими мешканцями адресами.

Перша адреса – вулиця Шульгиних, 32. Тут власник земельної ділянки вирив котлован, а будівництво так і не розпочав. Недобудова перетворилася на сміттєзвалище, а паркан навколо нього ось-ось впаде. Очільник міста доручив розшукати нерадивого власника землі і зобов’язати привести територію в належний стан, відповідно до правил благоустрою.

Наступна адреса – Соборна 24а. Мешканці будинку поскаржилися на тепловиків, які після ремонту не виконали благоустрій прилеглої території, залишили після себе купи землі із будівельним сміттям. Через те, що після ремонту не були облаштовані відмостки, вода затікає у підвал. А ще у дворі будинку каналізаційні колодязі не закриті кришками люків, від чого сморід розповсюджується кварталом. Доручення навести тут порядок отримав керівник ЖЕО №3 Андрій Кур’ян.

Претензії до цього житлово-експлуатаційного об’єднання є і у жителів будинків на вулиці Євгена Тельнова, №№12 та 13. Видно, що асфальтове покриття у дворах не ремонтувалося жодного разу, облаштовані мешканцями погреби на прибудинкових територіях почали провалюватися, а це – пряма небезпека для життя і здоров’я людей. Сходи під’їздів розвалюються, відстуність відмостків біля фундаментів і належної вентиляції підвалів призводить до підвищення рівня вологості в будинках і активному розмноженню грибків на стінах під’їздів і в квартирах. Вирішення цих проблем обов’язково має бути включене до планів робіт комунальних служб, наголосив Андрій Райкович.

А біля будинку № 21 на вулиці Героїв Сталінграда – недобудований об’єкт, який покинули ще років п’ятнадцять тому. Міський голова доручив підлеглим розібратися, хто є власником цієї споруди й домогтися, аби він або закінчив будівництво, або прибрав бетонні блоки, адже цей майданчик теж небезпечний для мешканців.

У понеділок на апаратній нараді Андрій Райкович звернув увагу на те, що частину вищезгаданих проблем мешканці вже не вперше порушують під час особистого прийому.

– Це – ганьба нашим службам, керівникам виконавчих органів, що ми не можемо якісно вирішувати проблеми містян, – підкреслив міський голова. – І часто на мої доручення ви готуєте людям чиновницькі відписки. Мені соромно за такий спосіб реагування на прохання кіровоградців. Люди, особливо пенсіонери, хворі, інваліди повинні отримувати від нас увагу і допомогу, а не чергову обіцянку або відписку. Попереджаю всіх керівників виконавчих органів: якщо з одним і тим же питанням кіровоградці під час особистих прийомів, на "Гарячу лінію" звертатимуться до мене вдруге, винні, як мінімум, отримуватимуть догани.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.47571 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua