МЕНЮ


26 червень 2017 - 11:11
Андрій Райкович: За якістю виконання дорожніх робіт повинен бути жорсткий контроль

Дорожники значно активізували свою роботу, в цьому питанні намітилися позитивні зрушення. На цьому наголосив сьогодні під час апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович.
- Заасфальтована вулиця Барболіна, частина вулиці Соборної. Якість виконання робіт відповідає нормативним вимогам, - зазначив міський голова. – Але контроль з боку профільного управління має бути щоденним та жорстким, щоб не довелося заново перекладати асфальт.
Також Андрій Райкович укотре наголосив на необхідності узгодження графіків робіт між дорожниками та водопровідним, теплопостачальними підприємствами. Крім того, він звернув увагу на те, що у місті продовжують траплятися факти, коли виконуються роботи із заміни інженерних комунікацій сторонніми організаціями без узгодження з міською владою.
- Вони там, де їм заманеться, розривають асфальт, потім неякісно відновлюють його. Це неприпустимо, ми не дозволимо виконувати регламентні роботи без дозволу виконкому, а потім ще й так неякісно відновлювати асфальт.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.52716 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua