МЕНЮ


17 травень 2019 - 13:21

Андрій Табалов – мешканцям Жадова: Спільно вирішимо, що будувати на місці старого котловану


У вівторок секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрівся з мешканцями мікрорайону Жадова. Темою для обговорення стала подальша доля котловану біля 1-го і 2-го корпусів будинку № 28. На зустріч зібралися декілька десятків активних місцевих жителів, яким не байдужа ситуація у рідному мікрорайоні.

Насамперед, Андрій Табалов зазначив, що вже не перший рік мешканці Жадова скаржаться на перетворення виритих на їхній території котлованів і зведених недобудов на смітники та чагарники. Тому як депутат округу секретар міської ради ініціював пошук шляхів вирішення такої проблеми, і перший крок у цьому напрямку зроблено – свайне поле, яке за багато років стало сміттєзвалищем та прихистком для безпритульних, засипано. Зараз на його місці планується облаштування скверу.

Також частково вирішена проблема із захаращенням котловану біля будинку № 30: відбулася зустріч із орендарем земельної ділянки, який замінив і переніс паркан від житлового будинку на визначену нормами будівництва відстань, а також прибрав накопичене сміття. Зараз дійшла черга і до котловану, навпроти якого уже височіє новозбудована багатоповерхівка. Таку ж новобудову міська влада планує звести і на цьому місці.

– Я вже почав працювати у цьому напрямку, і з міського бюджету виділено 150 тис. грн для виготовлення експертизи котловану, – повідомив Андрій Табалов. – У нас є велика черга містян, які десятками років чекають власної квартири, тому я пропоную розглянути питання будівництва на його місці саме житлової багатоповерхівки.

Учасники зустрічі бурхливо відреагували на пропозицію секретаря міської ради, адже не всі мешканці мікрорайону бачать на місці котловану ще один багатоквартирний будинок. Одні пропонували збудувати дитячий садок, інші – храм, басейн, спортивний комплекс, облаштувати сквер.

Вислухавши громадян, Андрій Табалов запропонував надати всі пропозиції у письмовому вигляді до своєї громадської приймальні. Очільник депутатського корпусу запевнив присутніх, що кожну ініціативу уважно розглянуть.

Підсумовуючи результати розмови, Андрій Табалов зазначив, що зустріч пройшла надзвичайно емоційно, а велика кількість пропозицій від мешканців свідчить про їхню небайдужість до долі свого мікрорайону.

– Зустріч була дуже жвавою, людей було багато і пропозицій так само. Вирішили, що управління капітального будівництва зробить експертизу котловану, з’ясує, хто є власником ділянки та свай. Оскільки котлован дуже старий, виритий ще у 90-х роках минулого століття, то документи на нього ще треба пошукати, – зазначив Андрій Табалов. – Також треба з’ясувати, чи можна на вже зробленому продовжити будівництво, чи сваї доведеться демонтувати.

Секретар міської ради також додав, що вже є доручення міського голови головному архітектору міста щодо розробки міні-генплану мікрорайону Жадова, оскільки ця територія насичена будівлями, які щільно розташовані. Тут проживає майже 14 тисяч кропивничан, тому дуже важливо продумати, як розумно здійснити благоустрій цієї території.

Андрій Табалов подякував присутнім на зустрічі за активну позицію та запропонував зібратись для повторного обговорення після проведення експертизи котловану.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36369 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua