МЕНЮ


30 вересень 2016 - 13:21

Андрій Табалов – новий секретар міської ради


Шосте засідання четвертої сесії міської ради Кропивницького, яке відбулось 23 вересня, ознаменувалося кадровими змінами. Депутатський корпус достроково припинив повноваження секретаря міської ради Сергія Бойка і таємним голосуванням обрав нового секретаря – голову депутатської фракції “Наш край” Андрія Табалова.
А почалося засідання з виступу громадських активістів та розгляду депутатських запитів. Так, були розглянуті та підтримані депутатські запити з надання матеріальної допомоги на лікування малозабезпеченим мешканцям міста. Свій запит внесли і члени міжфракційного об’єднання “Рівні можливості”, який озвучила його голова Катерина Шамардіна. Жінки-депутати запропонували міському голові Андрієві Райковичу створити робочу групу з підготовки положення про громадський бюджет Кропивницького. Залучення громадськості до розробки бюджету і розподілу бюджетних коштів вдало практикують в інших містах України та є звичною практикою для місцевих громад Європи.
Підтримав депутатський корпус і запит Валентини Яремчук, у якому вона ставить вимогу навести лад у водопостачанні в селищі Новому. А от запиту Олександра Цертія щодо організації електронного порядку видачі дозволів на від’єднання від централізованої системи опалення голосів забракло. Мотивація така: цей проект рішення, як і ряд інших депутатських запитів Олександра Цертія, занадто деталізований і не сприймається “з голосу”. Отже, його та інші запити цього депутата потрібно ретельно вивчати у профільних комісіях, а потім вже виносити на розгляд.
А потім відбулась тривала процедура з кількома перервами дострокового припинення повноважень на посаді секретаря міської ради Сергія Бойка. Шляхом таємного голосування депутати звільнили його з посади і так само, таємним голосуванням, обрали секретарем міської ради Андрія Табалова.
Після цього міська рада розглянула ще кілька питань регулювання земельних відносин, але голосування не було результативними. Депутати, зокрема, не дали ПАТ “Кіровоградобленерго” дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вулиці Великій Перспективній, 80 і не передали КП “Кіровоград – Благоустрій” в постійне користування земельну ділянку для розміщення пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення “Парк Перемоги”. Провал голосування з останнього проекту рішення загрожує поверненню до державного бюджету вже отриманих звідти коштів на реконструкцію цієї зеленої зони відпочинку. Застереження із цього приводу Андрія Райковича та його заступника Олександра Грабенка не дали очікуваного результату – під час повторного голосування рішення знову не було прийнято.
По завершенні розгляду питань порядку денного новообраний секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до своїх колег. Він подякував за висловлену високу довіру і запевнив, що зробить усе можливе, щоб консолідувати діяльність міської ради навколо вирішення нагальних проблем територіальної громади.
– Ця посада дасть мені можливість реалізувати свою передвиборчу програму, адже я не просто балотувався як кандидат у депутати міської ради, а й на посаду міського голови, – прокоментував своє обрання на посаду секретаря міської ради Андрій Табалов. – У мене був третій результат за результатами виборів. Проголосувало за мене майже 20 відсотків виборців, що я дуже ціную. Тому буду робити все від мене залежне, щоб не підвести цих людей. Я сподіваюсь на те, що зумію консолідувати депутатський корпус, і ми зможемо втілити пункти моєї програми, яка, до речі, майже співпадає з програмою міського голови Андрія Райковича.
Я розумію: те, що відбулось сьогодні у сесійній залі, ситуативна більшість депутатів. Але моя мета – працювати таким чином, щоб у нас стабільно було “за” 30 голосів щодо будь-якого важливого питання. А для цього повинні бути скоординованість та узгодженість дій всієї міської ради. І ми з міським головою докладемо всіх можливих зусиль для того, щоб цього досягти. Поговоримо з членами усіх фракцій, узгодимо позиції стосовно всіх питань життєдіяльності міста і домовимось про конструктивну роботу.
Наприклад, ми провалили земельне питання щодо виділених з державного бюджету коштів на парк Перемоги. Я вважаю, що це неправильно, адже кошти місту з державного бюджету виділяють не кожного дня. Це доволі серйозна сума. І я працюватиму так, щоб у подальшому такого не повторилось, а всі наявні можливості та кошти ми могли використовувати на благо територіальної громади.
На необхідності консолідації депутатського корпусу наголосив і Андрій Райкович.
– Наші програмні засади, з якими ми балотувалися до міської влади, дуже близькі, тож переконаний, що разом ми зможемо об’єднати весь депутатський корпус навколо вирішення проблем і захисту інтересів територіальної громади Кропивницького, – сказав міський голова.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38386 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua