МЕНЮ


9 лютий 2018 - 10:51

Андрій Табалов: Озелененню слід приділити більше уваги


Десята сесія міської ради Кропивницького має продовжитися наступного тижня. Про це повідомив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.
На сесії планується завершити розгляд питань у сфері регулювання земельних відносин та затвердити галузеві програми соціально-економічного розвитку міста.
Андрій Табалов доручив керівникам виконавчих органів міської ради активно опрацювати перед сесійним засіданням проекти програм у постійних депутатських комісіях.
– Деякі програми, які пропонується внести до порядку денного шостого засідання десятої сесії, необхідно доопрацювати, – зазначив секретар міської ради. – Зокрема, програма природоохоронних заходів місцевого значення на 2018 – 2020 роки потребує суттєвого посилення в частині озеленення міста. На даний момент у ній відсутні пропозиції щодо створення зелених зон та розвитку вже існуючих. На фінансування утримання, висаджування дерев передбачено значно менше коштів, ніж на вирубування зелених насаджень. Асигнування на озелення міста, на мою думку, слід збільшити, а програму доопрацювати. Я вже підготував відповідні доручення керівникам профільних управлінь та відділів спільно опрацювати це питання.
Крім того, Андрій Табалов запевнив, що депутати міської ради повторно розглянуть галузеві програми, які стосуються сфери житлово-комунального господарства.
– Це надзвичайно важливі для всієї громади питання, і вони мають прийматися максимально прозоро, – наголосив секретар міської ради.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36884 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua