МЕНЮ


27 лютий 2017 - 12:50
Андрій Табалов: Роботу перевізників мають жорстко контролювати влада і громада

Уже із сьогоднішнього дня роботу перевізників має почати перевіряти моніторинговий штаб. На цьому наголосив під час апаратної наради сьогодні секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов.
- Коли на засіданні виконкому розглядалося питання погодження нових тарфівв на проїзд, більшість зауважень, які звучали, стосувалися не самих тарифів, а якості послуг у цій сфері, - підкреслив Андрій Табалов. - Багато скарг надходить на хамське поводження водіїв з пільговиками, на недотримання перевізниками графіків руху. Ми повинні постійно контроолювати ці питання, закликаємо долучитися до перевірок і представників громадськості, журналістів, депутатів. Особлива увага - на маршрути, що з'єдную віддалені мікрорайони з центром міста. Якщо зафіксуємо порушення умов угод, будемо їх із перевізниками розривати. Таких прецедентів раніше не було, однак доведеться вдатися до таких кроків, якщо перевізники нас не почують.
Вважаю також правильним те, що влада взяла курс на створення конкуретного середовища у сфері пасажирських перевезеннях. Люди задоволені тим, що на маршрутах з'явилося 20 нових тролейбусів. А зараз плануємо закупити і 20 великих автобусів, відповідний проект рішення включений до порядку денного сесії.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.95882 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua