МЕНЮ


31 жовтень 2017 - 13:06

Андрій Табалов у черговий раз звітував перед своїми виборцями


Секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов звітував перед виборцями у мікрорайоні Велика Балка 19 жовтня.
– Ми разом з вами працюємо вже два роки. Звичайно, якісь питання відразу вирішуємо, а деякі проблеми потребують більше часу для розв’язання, а також значних коштів. Але ми разом крок за кроком працюватимемо, аби ваш мікрорайон був не гіршим за центральну частину міста. Як на мене, показником європейського міста є освітлені околиці, якісне транспортне сполучення, нормальні асфальтовані дороги. І за це ми з вами будемо боротися, – наголосив Андрій Табалов.
За словами секретаря міської ради, за два роки у мікрорайоні вдалося встановити декілька спортивно-дитячих майданчиків, відновити зовнішнє освітлення на низці вулиць, вирішити технічне питання приведення до норми тиску водопостачання, здійснити капітальні ремонти та грейдерування доріг.
Цього дня Андрій Табалов також виконав приємну місію – вручив подяки за плідну співпрацю головам квартальних комітетів, активістам мікрорайонів.
– Зрозуміло, що за два роки не вдалося вирішити всі питання, якими ніхто не займався десяток років. Але я переконаний, що разом ми зможемо змінити ваш мікрорайон на краще, – підкреслив секретар міської ради.
Після зустрічі для мешканців виступили аматорські творчі колективиДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37757 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua