МЕНЮ


5 квiтень 2019 - 15:47

Андрій Табалов відзвітував у рамках всеукраїнського медіа-проекту


Минулого четверга секретар міської ради Андрій Табалов вдруге відзвітував у прямому ефірі філії НСТУ каналу UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ. Новий формат звіту запровадили торік у рамках всеукраїнського медіа-проекту “Звіти наживо”. Тоді Андрій Табалов став першим представником міської ради Кропивницького, який тримав звіт перед громадою у прямому ефірі.

Формат інтерактивного звіту передбачає п’ятихвилинний виступ, у якому доповідач розповідає про досягнення та здобутки за рік, що минув. Серед найбільших досягнень депутатського корпусу очільник ради відзначив його єдність у вирішенні надважливих для міста питань.

“Минулий, 2018 рік був дуже ефективний, прийняли багато важливих для міста рішень. Найбільшим досягненням, я вважаю, створення нашого комунального транспортного підприємства «Електротранс», яке, до речі, визнали найкращим в Україні у своєму класі. Для відновлення підприємства доклали чимало зусиль і міський голова, і депутати", – зазначив Андрій Табалов.

Серед інших надбань: капітальний ремонт медичних та освітніх закладів, матеріальна підтримка соціально не захищених верств населення. Окремо секретар міськради зупинився на стратегічних об’єктах, які кропивничани зможуть побачити вже у нинішньому році: будівництво дев’ятиповерхівки на вулиці Жадова, реконструкція «арки» та кібернетико-технічного коледжу під сучасний ЦНАП у форматі «Прозорий офіс».

“Уже готують до введення в експлуатацію першу за двадцять років дев’ятиповерхівку, збудовану за кошти міського бюджету. Також у цьому році плануємо завершити реконструкцію будівлі кібернетико-технічного коледжу, який перетвориться на сучасний ЦНАП у форматі «Прозорий офіс». Я особисто їздив вивчати досвід харківських колег із організації роботи центру. Ми обладнаємо його за найновітнішіми технологіями, щоб зручність була максимальною, щоб, витративши мінімум часу, людина отримала максимальний спектр послуг без черг, без затримок. І, звичайно, “арка”, реконструкція якої вже іде повним ходом. Реалізація даного стратегічного об’єкта дозволить забезпечити інтенсивний рух транспорту, у тому числі громадського, від центру міста до виїзду у київському напрямку”, – розповів Андрій Табалов.

Під час звіту очільник депутатського корпусу також відзначив співпрацю міської влади з громадськістю. Так, з ініціативи представників громадської ради у міській раді дійшли компромісу щодо виступів громадян на сесійних засіданнях, а саме: прописали чіткий регламент виступів – півгодини по три хвилини кожному і виключно з питань порядку денного. Також серед важливих питань, які порушували на засіданні громадської ради і їх підтримали депутати, – затвердження тимчасового порядку надання ОСББ у постійне користування земельних ділянок та активна участь членів громадської ради в обговоренні питання приєднання громади селища Нового до Кропивницького.

Після звіту до інтерактивної розмови з Андрієм Табаловим долучилися присутні у студії журналісти та містяни, які могли поставити питання телефоном та через соціальні мережі.

Найбільше громадян турбували питання користування земельними ділянами не за призначенням, перенасичення міста рекламою, вивезення сміття, створення генерального плану міста, вирішення проблеми утримання безпритульних собак, готовність виборчих дільниць до чергових виборів президента України і навіть відновлення роботи футбольного клубу «Зірка».

Мешканці вулиці Жадова торкнулись у розмові з очільником депутатського корпусу питання облаштування на території мікрорайону скверу, ескізний проект якого вже розроблено, проведено громадські обговорення та виділено кошти на розробку проектно-кошторисної документації. За словами Андрія Табалова, проект дуже амбітний і на його реалізацію необхідно не менше 3-4 років. І хоча це поки що тільки проект, мешканці мікрорайону настільки ним перейнялись і надихнулись, що пропонують такі сквери з багатофункціональними спортивними майданчиками побудувати по всьому місту.

На всі запитання містян Андрій Табалов дав вичерпні відповіді. Насамкінець інтерактивного звіту очільник депкорпусу наголосив на тому, що робота міської влади буде ефективна тільки у випадку тісної співпраці з громадянами.

– Як представник міської ради і надалі робитиму усе можливе, щоб наше місто квітло, ставало гарнішим, чистішим, затишнішим. Але працювати нам треба разом, і такі ефіри є одним із елементів співпраці, – підсумував Андрій Табалов.
23 квiтень 2019 - 11:53
Перекладач-синхроніст (вст) (http://perevod.org.ua)

Синхронний переклад конференцій в Україні. Усний переклад прес-конференцій на українську мову.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.46203 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua