МЕНЮ


23 грудень 2016 - 11:40

Андрій Табалов: Варто відновити роботу дільничних


У Кропивницькому триває активна фаза звітів депутатів міської ради перед своїми виборцями за результатами першого року роботи. Це відзначив секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді у понеділок.
– Під час зустрічей зі своїми депутатами мешканці міста скаржаться на відсутність ефективної роботи дільничних інспекторів поліції або й на повну їхню відсутність у мікрорайоні, – звернув увагу Андрій Табалов. – Через це у місті спостерігається збільшення числа крадіжок, несанкціонованих сміттєзвалищ, погіршилася криміногенна обстановка.
Секретар міської ради повідомив, що у міській раді розглядається можливість відновлення роботи дільничних інспекторів, а відповідні напрацювання і пропозиції буде надано й обласному управлінню Національної поліції.
У той же час, зазначив Андрій Табалов, виконавчі органи міської ради, особливо головне управління ЖКГ можуть ефективніше співпрацювати з інститутом голів квартальних комітетів, яких сьогодні надзвичайно активні та володіють повною інформацією про обстановку в мікрорайонах.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38383 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua