МЕНЮ


8 вересень 2017 - 06:58
Андрій Табалов: Влада обов’язково звітуватиме перед громадою

Важливою складовою гармонійного розвитку міста є надійний, ефективний і постійний зв’язок громади з міською владою. У цьому переконаний секретар міської ради Андрій Табалов.

Належна поінформованість громадян про напрямки та конкретні дії органів місцевого самоврядування зберігає свою актуальність, як один з механізмів доступу до влади та контролю за якістю послуг на місцевому рівні. Розвиток форм комунікації має забезпечити шляхи розширення участі громади в місцевих процесах та сприятиме відкритості і підзвітності влади, зростанню рівня довіри з боку населення.

- Міська влада Кропивницького обов’язково звітуватиме перед своєю громадою, - запевнив Андрій Табалов у своєму інтерв’ю он-лайн виданню «Рідний край». – При чому звітність буде забезпечена на всіх рівнях. Звітуватиме кожне управління, кожен заступник міського голови, голови постійних депутатських комісій. Крім цього, я підніматиму питання про звітування депутатів перед своїми виборцями. Усі мають прозвітувати у четвертому кварталі 2017 року. Це нормальна практика, що підтверджує прозорість роботи і вимагає постійної відповідальності і від міської ради, і від депутатів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.6407 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua