МЕНЮ


20 березень 2020 - 14:38

Андрій Табалов закликав підтримати у період карантину одиноких літніх містян


Загроза поширення пандемії коронавірусу поставила сьогодні у зону найбільшого ризику літніх людей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, саме серед цієї категорії населення зафіксовано найбільше летальних випадків після інфікування вірусом COVID-19. У зв’язку з цим секретар міської ради Андрій Табалов звернувся до кропивничан надати максимальну допомогу і підтримку людям поважного віку.

– Щоб убезпечити себе та своїх рідних, закликаю не відвідувати багатолюдні місця. Подбайте про своїх батьків, дідусів, бабусь, особливо, якщо вони живуть окремо, самі. Забезпечте їх усім необхідним: їжею, ліками, питною водою. Телефонуйте їм щодня, вони потребують вашої уваги та турботи, – наголосив Андрій Табалов. – Я доручив своїм помічникам на округах зв’язатись телефоном та з’ясувати стан здоров’я самотніх пенсіонерів. У разі необхідності допомогти стареньким продуктами, ліками та предметами першої необхідності.

Очільник депутатського корпусу нагадав також, що у міській раді запроваджено заходи санітарного контролю – дистанційне вимірювання температури при вході у приміщення та використання захисних масок. Відмінено усі велелюдні заходи та наради.

– Звертаюсь до кропивничан: не виходьте без нагальної потреби на вулиці, дотримуйтеся санітарних вимог, частіше мийте руки і контролюйте температуру тіла, – наголосив Андрій Табалов. – Якщо захворіли, залишайтесь вдома, зверніться до лікаря, поставтеся відповідально до свого здоров’я та бережіть оточуючих!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41388 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua