МЕНЮ


24 березень 2017 - 11:10
Андрій Табалов закон не порушував - це підтвердив апеляційний суд

Завершено розгляд апеляційної скарги, поданої кропивницькою прокуратурою на рішення Ленінського районного суду стосовно секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова. Суд ухвалив залишити апеляційну скаргу прокуратури без задоволення, а рішення Ленінського районного суду без змін.
Нагадаємо, що Андрія Табалова намагалися звинуватити в порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а саме у том, що він узав участь у голосуванні за кандидатуру секретаря міської ради, хоча сам був кандидатом. Однак Андрій Табалов наголосив на тому, що за свою кандидатуру він не голосував - лише за включення цього питання до порядку денного, причому на той момент не озвучувалося, хто саме буде кандидатом. Суд дослідив матеіали справи й дійшов висновку, що конфлікту інтересів не було.
До слова за словами захисника секретаря міської ради Максима Тупало, прокуратура взагалі не мала права подаваи апеляційну скаргу по цій справі, адже має такі повноваження тільки у справах, що стосуються обмежень особистих свобод громадян.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 4.57868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua