МЕНЮ


4 сiчень 2019 - 15:13

Андрій Табалов: “Земельні питання треба розглядати кожного місяця”


Секретар міської ради Андрій Табалов на апаратній нараді підтримав думку міського голови Андрія Райковича щодо необхідності регулярного щомісячного розгляду земельних питань на сесійних засіданнях міської ради.


Очільник депутатського корпусу зауважив: якщо земельні питання розглядатимуться щомісяця, то й ажіотаж навколо них спаде, а громадяни швидше отримуватимуть конкретні рішення щодо дозволів на отримання у власність чи оренду земельної ділянки.

Також Андрій Табалов висловив думку щодо вирішення болючого для обласного центру питання розташування МАФів.

– Сподіваюсь, що цього року ми нарешті вирішимо проблему розташування МАФів. Багато міфів та незрозумілих питань вже виникло навколо цього питання. А вихід простий – виконати рішення, яке ми прийняли на сесії стосовно інвентаризації обєктів, з’ясувати, на якому рівні зараз це питання знаходиться, і йти далі, – зазначив Андрій Табалов. – Завдання міської влади – розібратися з тією ситуацією, що вже склалася в місті, і встановити для місцевого бізнесу прозорі правила гри, відповідно до яких підприємці могли б вкладати кошти в бізнес, створювати робочі місця і платити податки. За це і бізнес, і громада скажуть нам тільки “дякую”.

Секретар міської ради також підтримав ініціативу міського голови об’єднати селище Нове з Кропивницьким. Андрій Табалов дав доручення юридичному управлінню розробити дорожню карту, щоб розпочати рух у напрямку об’єднання. За словами посадовця, за кілька тижнів буде готовий конкретний план дій.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36263 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua