МЕНЮ


18 травень 2018 - 09:47

Андроїди, 3D-анімація та віртуальна реальність


У Кропивницькому відбувся традиційний фестиваль ІТ-технологій Vesna-Soft. Його мета – стимулювати і підтримати молодь, яка обрала для себе саме цю сферу діяльності.
Десять років поспіль в обласному центрі Школа програмування Ш++ проводила цей захід у форматі конкурсу, але п’ять років тому він переріс у молодіжний. Цього разу організатори доклали зусиль, аби зробити фестиваль максимально оригінальним і креативним. У ньому взяло участь близько 50 програмістів не лише з Кропивницького, а із Львівської, Черкаської областей, Києва, Одеси та Харкова.
Почався захід із захоплюючої гри – учасникам треба було пройти шістнадцять квестів, серед яких – фотополювання, шолом віртуальної реальності, ровері й багато інших.
– У цьому році ми вирішили, що будемо ознайомлювати молодь с технологіями, можливостями новітньої техніки через гру, – зазначив один з організаторів конкурсу Роман Шмельов. – Це цікавіше, до того ж, об’єднує учасників. Саме тому розширили програму квестів.
Також у рамках фестивалю проводилися виставка інноваційних технологій, тестування програм. Кропивничани, які завітали на захід, змогли ознайомитися з особливостями 3D-принтера, побачили прототип андроїда, взяли участь у створенні 3D-анімацій.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.30051 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua