МЕНЮ


27 травень 2011 - 11:15

"АНТИФУКУСІМСЬКИЙ" СЕМІНАР НА "РАДІЇ"


Для обговорення можливих "рукотворних" та природних загроз представники провідних науково-технічних центрів, університетів, індустріальних організацій із восьми країн світу зібралися на англомовний семінар, присвячений проблемам безпеки складних організаційно-технічних систем, що проходив одинадцятого – тринадцятого травня в Кіровоградському науково-виробничому об’єднанні "Радій".

– Цей семінар є вже п’ятим із циклу "Надійні й безпечні технології, сервіси та системи", що його організовують і проводять на "Радії" протягом декількох років, – розповідає голова науково-технічного міжнародного семінару, директор науково-технічного центру аналізу інфраструктурної безпеки НВО "Радій" В’ячеслав Харченко. – Захід присвячено обговоренню й вивченню проблем безпечної діяльності так званих критичних інфраструктур – атомних електростанцій, аерокосмічних комплексів, нафтових і газових комунікацій тощо.

До участі в семінарі заздалегідь було відібрано сімдесят доповідей, які протягом трьох днів і виголосили її учасники, більш ніж половина з яких є кандидатами й докторами наук. Про завдання семінару, враження від його перебігу кіровоградським журналістам розповіли В’ячеслав Харченко, а також науковці з Російської Федерації Володимир Твердохлєбов, із США – Сергій Вілкомір та з Великобританії – Петро Попов. За їхніми словами, основним результатом даного семінару стало збагачення як окремих наукових шкіл, так і світової науки розумінням можливих виходів з конкретних кризових ситуацій, започаткування спільних проектів у царинах освіти, науки загалом та інженерії зокрема, а також обмін досвідом з конкретними напрацюваннями, що стосуються убезпечення людства від техногенних і природних катастроф.

Усі сімдесят доповідей увійшли до двотомного їх зібрання, виданого напередодні семінару. Частину з них для ознайомлення якомога більшим колом науковців світу невдовзі буде надруковано у швейцарсько-болгарському науковому журналі "Інформаційна безпека".

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39593 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua