МЕНЮ


21 червень 2004 - 14:56

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПІДТРИМУЄ ВЕРХОВНА РАДА


Положення Закону врегульовують порядок надання судом дозволу на проникнення до житла чи іншого володіння особи з метою вилучення доказів у справах. Законопроект також передбачає порядок отримання від причетних до справи осіб усних пояснень, їх фіксування та запроваджує механізм отримання таких пояснень під присягою у суді.

Коментуючи цю подію, Голова Комітету Олексій Костусєв зазначив: "Новий законопроект спрямований на підвищення ефективності боротьби з таємними картелями. На сьогоднішній день практично немає механізму боротьби з картельними змовами, які можуть бути причиною багатьох кризових явищ в економіці, зокрема, росту цін, виникнення дефіциту. Всі ці негативні явища гостро відчуває більшість суспільства — і виробники, і прості споживачі. А протизаконно наживаються лише невеликі групи підприємців, для яких прибуток — понад усе. З прийняттям цього Закону Комітет буде мати більше можливостей зупинити їхні протиправні дії".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37795 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua