МЕНЮ


31 жовтень 2014 - 15:41

Апарат МРТ обіцяють відремонтувати


В обласній лікарні триває ремонт діалізної зали відділення інтенсивної терапії, де лікуватимуться хворі на ниркову недостатність.

Голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, відвідавши цей лікувальний заклад, попросив будівельників присорити роботи, аби до Нового року тут можна було розмістити пацієнтів. Наявність окремої діалізної зали у відділенні, кажуть спеціалісти, значно підвищить якість медичного обслуговування хворих.

Нагадаємо в області діє благодійна акція "Разом – заради добра", яка передбачає збір коштів для створення діалізної зали в обласній лікарні. Завдяки меценатам на рахунок благодійного фонду "Майбутнє медицини" вже надійшло понад 350 тисяч гривень на зазначені потреби, ще стільки ж виділено з обласного бюджету.

Також Олександр Чорноіваненко запевнив головного лікаря обласної лікарні Ларису Андреєву, що найближчим часом буде відремонтовано апарат магнітно-резонансної томографії – кошти на це передбачається виділити з обласного бюджету.

Апарат МРТ експлуатується в лікарні з 2007 року, він – єдиний в області. На цьому обладнанні проходять обстеження пацієнти всіх вікових категорій, у тому числі діти з дитячої обласної лікарні, породіллі та немовлята з перинатального центру. В ургентному порядку в обласну лікарню направляються хворі з поєднаними травмами, наприклад після ДТП, яким вкрай необхідні магнітно-резонансні дослідження. З травня цього року апарат не працює, оскільки вийшов з ладу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37376 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua