МЕНЮ


1 листопад 2018 - 16:19

«АТБ»: зміцнюючи економіку держави


Компанія не лише задовольняє попит українців на якісні та доступні продукти, а й відраховує рекордні суми коштів до бюджетів різних рівнів

Протягом січня – вересня поточного року від платників податків Кіровоградської області надійшло до бюджетів усіх рівнів 6,15 млрд грн., що майже на 1/5 перевищує результат відповідного періоду минулого року. Про це нещодавно проінформувало ГУ ДФС у Кіровоградській області. Що це означає для пересічного мешканця регіону? Податки – це стан банківської сфери, нові робочі місця, виплата зарплат і пенсій тощо. Відповідно, збільшення їхнього надходження дорівнює підвищенню добробуту суспільства в цілому.

Тож зрозуміло, що підприємства і компанії, які є найбільшими платниками, створюють фундамент економічної безпеки країни. Багато хто вважає, що це виключно постачальники енергоресурсів або потужні промислові гіганти. Тому часом українці бувають здивовані, дізнавшись, що серед ТОП-100 найбільших платників податків країни є знайомі кожному бренди. Йдеться, зокрема, про корпорацію «АТБ». Жителі нашого регіону добре знають однойменну мережу магазинів, де завжди можна придбати якісні товари за доступними цінами. А ось для економістів ця компанія асоціюється з гарантією стабільності надходження коштів до бюджетів різних рівнів. Серед усіх торговельних підприємств саме «АТБ» займає лідируюче положення за показниками сплати податків. Так, у 2017 році ця група компаній перерахувала до бюджетів різних рівнів і у спеціальні фонди 6,58 млрд грн. За перше півріччя 2018 року податкові відрахування становили вже 4,3 млрд грн., що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Отже, це не просто позитивна динаміка, а стрімке зростання. «Від успішної роботи компанії в певному сенсі залежить економіка України. За даними Державної фіскальної служби, компанія входить до двадцятки найбільших платників податків країни. Це єдиний представник роздрібної торгівлі, який займає таку високу позицію рейтингу. Наше підприємство демонструє найвищі темпи розвитку в Україні останні 10 років», – зазначає Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

Сьогодні компанія має 969 магазинів у 249 населених пунктах країни, Причому зо три десятка цих маркетів розташовано саме на Кіровоградщині. Понад 3,5 мільйона українців щодня ходять на закупи до «АТБ». Керівництво мережі докладає максимум зусиль для безперервного розвитку та розширення діяльності. Зараз практично щомісяця відкривають нові магазини «АТБ», постійно покращується якість обслуговування покупців. «За рахунок мінімізації витрат на логістику та рекламу вартість товарів у «АТБ» нижча за середньоринкову, а якість відповідає найвищим запитам українців», – каже Оксана Молодцевата, директор служби управління регіонами ТОВ «АТБ-маркет». Враховуючи той факт, що торговельна мережа забезпечує роботою понад 50 тисяч осіб (а це як дві Знам’янки за кількістю населення!), можна зрозуміти причину, через яку цю компанію вважають однією з головних, коли йдеться про економічну безпеку країни.

Читаючи новини про те, що Кіровоградщина нарощує обсяг відрахувань до державного та інших бюджетів, будь-який житель регіону може відчувати гордість. Адже завдяки таким підприємствам, як «АТБ», кожен із нас має можливість долучитися до цього важливого процесу. Купуючи продукти і товари повсякденного вжитку в даній мережі, ми зміцнюємо економіку держави.

Олена КоровчукДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34486 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua