МЕНЮ


11 сiчень 2019 - 11:18

«АТБ» підтверджує статус галузевого лідера


Найвідоміша вітчизняна мережа знову б’є власні рекорди та залишається драйвером української торгівлі


У це важко повірити, але буквально кілька років тому мешканці Кіровоградщини тільки чули про мережу «АТБ» від знайомих і друзів з інших регіонів. Втім, переконатися у високих стандартах обслуговування, що надає це торговельне підприємство, не могли через відсутність тут цих магазинів. Часу пройшло не так багато, проте розвиток «АТБ» був доволі стрімким. Тож сьогодні вже тринадцять маркетів даної мережі – і це тільки в обласному центрі – стали місцем закупівель мешканців Кропивницького. Тепер вони можуть приєднатися до рядів шанувальників «АТБ», яких, варто сказати, в країні багато – понад три з половиною мільйони українців щодня (!) купують товари саме тут.


Історія однойменної корпорації, яка окрім управління найбільш розгалуженою мережею продовольчих дискаунтерів України об'єднує цілу низку великих вітчизняних підприємств, починалася досить цікаво. «Старт діяльності роздрібної мережі «АТБ» був даний у 1993 році, коли відбулося об'єднання в межах однієї компанії шести гастрономів Дніпра. Свою назву – «АТБ-маркет» – підприємство отримало від скорочення попередньої («Агротехбізнес») у 1998 році. Відтоді всі магазини «АТБ» працюють під одним брендом і в моноформаті», – розповідає Наталія Шаповалова, заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет».

Вона має на увазі унікальний національний український дискаунтер, заснований на європейському досвіді, з європейським підходом до контролю якості продукції та обслуговування покупців. Власники корпорації придумали його самі, вивчивши роботу різних торговельних мереж за кордоном. Він передбачає реалізацію товарів за доступними цінами, які формують завдяки мінімізації витрат на рекламу, логістику тощо. При цьому асортиментний ряд залишається досить широким. Сьогодні в «АТБ» продають 3500 найменувань товарів (включаючи близько 800 позицій власних торгових марок). Якщо помножити все це на масштаби діяльності підприємства, то результат дійсно вражає.


«Сьогодні торговельна мережа «АТБ» налічує 979 магазинів у 251 населеному пункті 22 областей і продовжує демонструвати найвищі темпи зростання», – підкреслює Наталія Шаповалова. За її словами, за 10 місяців поточного року товарообіг мережі становить понад 84 млрд грн. Вражаючі цифри – це чудова ілюстрація того, про що давно говорять галузеві експерти: сьогодні «АТБ» є справжнім драйвером української торгівлі. Він не тільки задає динаміку всьому ринку, але й підтягує до свого рівня інших ритейлерів у тих регіонах, де з'являються магазини «АТБ».

До того ж компанія суттєво поліпшує ситуацію на ринку праці в тих містах, де розпочинає свою діяльність. Зараз вона є роботодавцем для 50 тисяч українців у різних куточках нашої держави. По суті це справжня кузня кадрів для вітчизняної торгівлі. «Це та школа, яка виховує кращих працівників, прищеплюючи їм не тільки корпоративні стандарти «АТБ», але й стандарти європейської роздрібної торгівлі. Це дозволяє нам бути першими і розвивати всю галузь», – зазначає Наталія Шаповалова.

Вона впевнена в тому, що націленість на результат, розвиток професійних якостей, дотримання корпоративних норм і високий рівень відповідальності кожного співробітника сприяють виконанню місії підприємства. Свою місію компанія «АТБ» бачить у тому, щоб не тільки забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами, але й удосконалювати вітчизняну торгівлю.

Оксана ПетренкоДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4398 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua