МЕНЮ


28 березень 2014 - 14:29

Аванс кіровоградським бюджетникам профінансовано повністю


Першу частину заробітної плати за березень працівникам бюджетної сфери у Кіровограді профінансовано повністю.

Про це повідомила начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

Міський голова доручив фінансовому управлінню відстежувати зарахування цих коштів на розрахункові картки працівників бюджедних установ, оскільки, за оперативними даними, ще 3,5 мільйона гривень березневого авансу на той момент знаходилося на рахунках органів Державного казначейства.

Олександр Саінсус наголосив також на нараді, що заробітну плату вчасно і у повному обсязі повинні отримувати не тільки бюджетники, а й працівники житлово-комунального господарства і транспортних підприємств, які щодня виконують у Кіровограді свою важливу соціальну місію. У той же час, зазначив міський голова, на рахунках Держказначейства залишаються невикористаними профінансовані для галузі житлово-комунального господарства 1,7 мільйона гривень із загального фонду міського бюджету та 9,1 мільйона гривень – із спецфонду. Така ж ситуація – із державною субвенцією на перевезення пільгових категорій громадян. Саме тому, за дорученням міського голови, керівники відповідних виконавчих органів мають відпрацювати всі механізми – від законотворчої ініціативи до заходів на місцевому рівні, щоб ці кошти вчасно надходили на рахунки комунальників і транспортників.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24002 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua