МЕНЮ


22 серпень 2016 - 10:37

Аварійні споруди у дворах на Великій Перспективній демонтують


Аварійність підсобних приміщень у подвір’ї житлового будинку по вулиці Великій Перспективній, 10 у Кропивницькому стала причиною термінового скликання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку провів у середу заступник міського голови Олександр Мосін.
Варто зауважити, що на аварійнй стан цих споруд ще кілька місяців тому після зустрічі тамтешніми мешканцями звернув увагу міський голова Кропивницького Андрій Райкович. Він доручив підрозділам виконавчих органів міської ради вивчити ситуацію та вжити всіх заходів, щоб прибрати ці сараї.
Як повідомив на засіданні відповідальний секретар комісії Олексій Гненний, багато років на дворовій території, що прилягає до будинків №№ 10, 10а, 8/4 по вул. Великій Перспективній у Кропивницькому та перебуває на обслуговуванні ЖЕО №2 знаходяться напівзруйновані сараї та погреби.
За його інформацією, технічний стан будівельних конструкцій цих споруд мають численні пошкодження та деформації, або зовсім зруйновані від фізичного зношення, пожеж, атмосферних факторів: дощу, снігу, вітру. За висновками експертів, стіни, балкові перекриття та дахи не підлягають відновленню. Більше того, існує великий ризик обвалу цих конструкцій, що може спричинити травмування перехожих та мешканців міста, у першу чергу дітей. А забруднення та антисанітарія приміщень, які завалені побутовим та будівельним сміттям, де плодяться пацюки, негативно впливають на довкілля та підвищують вірогідність розповсюдження небезпечних інфекційних хвороб.
Є також висновок експертів ПАТ "Кіровоградагропроект", відповідно до якого сараї визнані аварійними, фахівці наполегливо рекомендують негайно ліквідувати цей осередок джерела небезпеки.
Відповідно, комісія прийняла рішення доручити головному управлінню житлово-комунального господарства міської ради спільно з ЖЕО № 2 визначити підрядчика, що демонтуватиме споруди, а міський відділ поліції ГУНП в області під час проведення демонтажу підсобних приміщень має забезпечити охорону громадського порядку.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45228 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua