МЕНЮ


13 квiтень 2018 - 07:49

Аварійну будівлю ретельно обстежать


Стан будівельних конструкцій житлової багатоповерхівки по вулиці Михайлівській став предметом обговорення на оперативній нараді з керівниками комунальних підприємств у міській раді Кропивницького.
До заступника міського голови Олександра Мосіна звернулися мешканці будинку № 2 по вулиці Михайлівській із проханням обстежити будівлю, оскільки нещодавно на фасаді з’явилися тріщини. Також багато скарг від власників квартир надходило через регулярні підтоплення підвалів будинку та засмічення каналізації.
Олександр Мосін виїхав на місце події, щоб особисто ознайомитись із ситуацією та оглянути проблемний будинок. Після поїздки він скликав термінову нараду, на яку запросив і депутата міської ради від цього округу Сергія Бойка, керівників комунальних служб, відповідних підрозділів міської ради, представника педагогічного університету, гуртожитки якого знаходяться поруч, спеціаліста з геодезії та мешканців будинку.
Олександр Мосін доручив комунальникам у найкоротші терміни обстежити будинок, його комунікаційні мережі та надати висновки. А фахівці управління містобудування та архітектури отримали завдання обстежити кожну квартиру щодо можливого самовільного перепланування. Крім того, на будівлі у місцях, де з’явились тріщини, будуть встановлені спеціальні “маячки”, які через два місяці покажуть, чи відбувається подальше руйнування будинку.
Одразу після висновків фахівців буде зроблено укріплення даної будівлі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38109 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua