МЕНЮ


22 жовтень 2010 - 12:27

АВСТРІЙЦІ ПРОПОНУЮТЬ СПІВПРАЦЮ


Володимир Пузаков повідомив, що з австрійською стороною співпрацюють ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" та "Червона зірка". Також він розповів про ті сфери міського господарства, де співпраця з іноземними інвесторами була б найдоречнішою. Це і запровадження передових технологій з переробки сміття, очищення питної води, будівництво доріг, спорудження овочесховищ для сільгосппродукції тощо. У свою чергу, Грегор Постль зазначив, що австрійські компанії вкрай зацікавлені у розвитку спільних з українською стороною бізнес-проектів. Австрійські бізнес-кола виявляють посилений інтерес до співпраці у виробництві штучних матеріалів, зокрема пластикових товарів, виготовленні та монтажу опалювального обладнання, у будівельній галузі та в аграрному секторі.

Австрійський представник висловив задоволення від перебування у Кіровограді, відзначив, що місто потроху набуває європейських рис, а подальше співробітництво дозволить розширити географію торгівлі та співпраці з українськими партнерами, адже австрійські компанії здебільшого працюють у західних областях України. У свою чергу міський голова зазначив, що зволікати із пошуком шляхів співробітництва не варто, адже, наприклад, з пропозицією реалізації проекту з утилізації побутового сміття до міської влади звернулись представники німецької фірми.

– Ми ж, відповідно, хотіли б розглянути кілька пропозицій та обрати найвигідніший для Кіровограда проект, – підсумував Володимир Пузаков.

Учасники зустрічі обмінялись сувенірами і висловили сподівання, що нинішня розмова матиме продовження в подальшій співпраці кіровоградців з австрійськими партнерами.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36563 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua