МЕНЮ


30 вересень 2016 - 13:04

Автобуси вирушають і з проміжних зупинок


З початком осені в громадському транспорті Кропивницького побільшало пасажирів, адже на навчання повернулися школярі і студенти. Це стало однією з причин того, що спеціалісти міського управління розвитку транспорту і зв’язку взялися ледь не щодня перевіряти роботу водіїв на міських автобусних маршрутах.
Про результати цих перевірок "ВГ" розповів начальник названого вище управління Олександр Вергун. Виявилося, що не лише збільшення кількості пасажирів спонукало його та підлеглих до перевірок, а й скарги кропивничан на переповненість мікроавтобусів.
Працівники управління розпочали цілеспрямовану перевірку міських автобусних маршрутів, що обслуговують мешканців Старої Балашівки і селища Молодіжного. Перевіряльники побачили, що мікроавтобуси курсують через кожні 3 – 5 хвилин, однак у першому з названих мікрорайонів на деяких зупинках у час пік не всі пасажири можуть одразу ж потрапити до громадського транспорту через його переповненість. У другому ж таких проблем немає.
Наступні перевірки виявили, що наприкінці вулиці Чайковської на Великій Балці, а саме поблизу Ананіївського провулку, де розміщена зупинка, у час пік, від 7:20 до 7:40, пасажири в мікроавтобуси вже не можуть увійти, хоча від кінцевої зупинки машини вирушають з інтервалом у п’ять хвилин.
Олександр Вергун та генеральний директор КТ "Автолегіон Варванської", що обслуговує маршрут № 4, Олександр Завітневич проінспектували разом, як працюють водії маршруток, та поспілкувались із мешканцями Великої Балки.
– Один з великобалківців, школяр Андрій, розповів, що виходить на зупинку якомога раніше, аби втрапити в маршрутку, – зазначив Олександр Вергун. – Ми почули від нього таке: "Коли виходиш на зупинку пізніше за 7:20, то вже важко втиснутись. Після 7:40 сісти легше, але мені це не підходить, бо можу запізнитись на навчання”.
Почувши не від одного лише Андрія про наболіле, перевізник погодився, щоб з проміжної зупинки поблизу Ананіївського провулку о 7:20 вирушала порожня машина і забирала там пасажирів. До речі, так працюють водії маршруту № 111, де три машини від‘їжджають у час пік не з кінцевої зупинки біля школи № 15, а від зупинки "Вулиця Зеленогірська" о 7:15, зупинки "Дачі" – о 7:25 і від зупинки на вулиці Антонова – о 7:35.
Керівник КТ "Автолегіон Варванської" також повідомив, що на маршруті № 4 вже немає проблем з вечірніми перевезеннями. Олександр Завітневич розповів, що увечері від Центрального ринку на Велику Балку курсують чергові машини від 20:00 до 22:30. Вирушають вони щопівгодини – о 20:00, 20:30, 21:00, 21:30, 22:00 і 22:30.
Олександр Вергун також повідомив, що нині спеціалісти управління розпочали обстежувати пасажиропотік на міських автобусних маршрутах задля визначення співвідношення пасажирів-пільговиків і тих, що платять за проїзд, для того, щоб визначити, якою буде сума компенсації перевізникам за перевезення пільговиків у міському бюджеті наступного року. Виплата такої компенсації має привести до припинення суперечок між водіями й пасажирами, що мають право на безоплатний проїзд.
Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36488 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua