МЕНЮ


22 травень 2015 - 11:17

Бідує, а в кишенях – повно грошей


Давно не розглядали кіровоградські суди справ про незаконні валютні операції. Затишшя, що тривало не один рік, порушив Ленінський райсуд, на розгляд якого цієї весни потрапив складений міліцією протокол стосовно одного із чоловіків, котрі днями стоять біля магазину "Лісова пісня" на вулиці Преображенській. Головному персонажеві протоколу ставився в провину обмін клієнтові 30 доларів США на 735 українських гривень.

Поставши перед судом, чоловік заявив про свою категоричну незгоду з такою версією тієї події. За словами фігуранта протоколу, 14 березня він, зустрівшись зі знайомим біля "Лісової пісні", дав йому у борг 700 гривень, необхідних тому для придбання дивану, а як заставу узяв у нього три десятидоларові купюри. Що ж стосується сили-силенної грошей, вилучених у нього при затриманні міліцією (58720 гривень, 100 євро, 100 польських злотих, 1477 доларів США), чоловік пояснив їх походження так: заробив на будівництві в Росії, а тримав їх у кишені штанів тому, що вважає це місце найнадійнішим для зберігання капіталу.

Суд дійшов висновку, що розповідь про позику, заставу і диван – байка. Визнавши її автора винним у порушенні правил про валютні операції, суд оштрафував його на 510 гривень. Це – мінімальна в таких випадках санкція. Застосовуючи її, суд врахував те, що чоловік утримує неповнолітню дитину та не працює.

Також суд постановив конфіскувати вилучених у порушника 30 доларів. Решту грошви, яку міліція знайшла в його кишенях при затриманні, суд розпорядився йому повернути.

Іван ВІТЬКО
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37449 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua