МЕНЮ


18 грудень 2015 - 17:21

Більше б нам дбайливо впорядкованих територій


У Кіровограді триває акція з прибирання міста. Спочатку планувалося, що це буде тижневик з благоустрою, але потім дію акції влада продовжила до кінця року. У роботу активно включилися комунальники, колективи підприємств, шкіл, вузів, лікарень, пересічні кіровоградці. Однак є ще чимало адрес, де, так би мовити, ростуть гори сміття.

Фотокореспондент “Вечірньої газети” пройшовся містом, щоб сфотографувати найбільш занедбані місця. Тут і прибиральників давно не бачили, і місцеві не особливо переймаються тим, що самі по вуха у смітті.

Ось вітер ганяє шмаття мотлоху біля мосту на вулиці Жовтневої Революції, купа непотребу біля колишнього приміщення банку “Україна” на вулиці Гоголя, на вулиці Попова (через дорогу від магазину “Діана”) у кущах утворився цілий смітник, закиданий сміттям скверик навпроти обласної лікарні, де понівечені лавочки, відкриті люки та ще багато інших неприємних сюрпризів, біля будинку №1/7 на проспекті Університетському – купа неприбраних будівельних відходів. А на вулиці Пушкіна (зокрема, біля будинків №№ 53 та 48) через сміття вже й газону не знайдеш.

Хоча є у місті й "острівці чистоти", які прибрані до блиску. Як от на вулиці Жовтневої Революції, біля магазину “Візит”. Тут не просто прибирають, а встановлюють декоративні архітектурні форми, які прикрашають урбаністичний пейзаж Ковалівки, створюють гарний настрій її мешканцям. Подарунком для них було встановлення декоративної скульптури “Серце”. Так само дбайливо доглядають за прилеглою територією на Набережній і працівники магазину “Злато” та інших комерційних установ, що розмістились у тутешніх багатоповерхівках. Тут чисто та впорядковано, встановлено ексклюзивні лавочки. Стараються й мешканці деяких багатоповерхівок на вулиці Шульгіних. Вони слідкують за чистотою у своїх дворах, на дитячих майданчиках. Якби всі були такими свідомими та сумлінними – й колективи підприємств, і власники земельних ділянок, і пересічні кіровоградці, – місто було б чистим, охайним, і тижневиків з благоустрою не знадобилося б.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38224 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua