МЕНЮ


21 серпень 2015 - 13:49

Більше, ніж торік


Цього року в Кіровограді до першого класу прийде дітей на 400 більше, ніж торік.

Про це повідомила "Вечірці" начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко. За її словами,місцеві демографічні тенденції спричинять збільшення в недалекому майбутньому кількості груп у дитсадках.

Користуючись нагодою, Лариса Костенко поділилася інформацією щодо якості знань, які дають кіровоградські загальноосвітні заклади. 5 випускників цьогоріч отримали по 200 балів за ЗНО з математики. Це – вихованці гімназії імені Шевченка, гімназії нових технологій, гімназії №9. Їхніх викладачів нагородять відзнаками управління на учительській конференцї 27 серпня. У всеукраїнському рейтингу загальноосвітніх закладів наша гімназія Шевченка посіла досить високе, 200-е місце. Також, за словами Лариси Костенко, у наступному році діятиме новий порядок складання ЗНО. Тести з української та англійської будуть обов’язковими, з математики та історії – на вибір. У зв’язку із цим у навчальних закладах міста проводитимуться додаткові курси з підготовки до ЗНО з англійської мови, нині управління створює відеоуроки, які школярі зможуть використовувати при підготовці до ЗНО.

Також Лариса Костенко повідомила, що 90 відсотків кіровоградських загальноосвітніх закладів уже – з актами готовності приміщень до нового навчального року, а перший урок, який буде проведено в школах усієї України, називатиметься "Ми – нація єдина".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39264 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua