МЕНЮ


2 серпень 2019 - 09:43

БарКемп “Кроп-спадщина”: кропивничанам розповіли про завдання та вимоги Smart City у сфері культурної спадщини


У вівторок у IT-просторі KOWO відбувся БарКемп, організований командою проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина”. У неформальній, відкритій, інтерактивній атмосфері спеціалісти з ІТ-технологій ділилися з гостями заходу досвідом та новинками зі світу Smart-комунікацій. Відкрив захід заступник міського голови Олександр Мосін.

– Сьогодні не кожен, у кого є смартфон, знає або користується усіма програмними розробками, які пропонує нам сучасний світ. І коли ми говоримо, що у нас може з’явитись такий програмний продукт, завдяки якому через QR-код можна буде дізнатись історію кожної пам’ятки нашого міста – це дуже круто і прогресивно, – зауважив у вступному слові Олександр Мосін. – Такий сервіс вже є в багатьох містах Європи, і люди ним користуються. Дуже приємно, що у Кропивницькому є талановита молодь, яка за допомогою новітніх технологій популяризує культурну спадщину нашого міста.

Під час БарКемпу учасників познайомили із поняттям Smart City – для чого потрібен, які завдання вирішує. Як зазначив у своєму виступі координатор проекту “Діджиталізація пам'яток культурної спадщини в рамках історико-культурної смарт-дестинації “Кроп-спадщина” Володимир Поповічев, сьогодні найважливішим трендом стало створення смарт-міст, завдання яких – повністю звільнити населення від таких соціально-комунальних проблем, як черги, дорожні затори, енергозалежність.

– Сьогодні “розумними” стали наші будинки, автомобілі, гроші, а в розвинених країнах і цілі галузі, – зазначив Володимир Поповічев. – Але вже завтра smart-технології остаточно проникнуть в усі сфери людської діяльності, радикально змінюючи напрямок суспільного розвитку, стрімко наближаючи нас до smart-суспільства.

Захід продовжили інтерактивні сесії, на яких учасники ознайомились із завданнями, проблематикою, ризиками і рішеннями щодо питань культурної спадщини в стилі Smart City.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38734 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua