МЕНЮ


5 березень 2013 - 10:04

Батальйон патрульної служби міліції при Кіровоградському МВ УМВС України в області відзначив річницю!


28 лютого батальйон патрульної служби при Кіровоградському МВ УМВС в області відзначив своє професійне свято.

Нині у батальйоні патрульної служби при Кіровоградському міськвідділі, який очолює підполковник міліції Анатолій Вікторович Ямка, нараховується 160 міліціонерів, які патрулюють вулиці обласного центру.

Головним із багатьох завдань, покладених на патрульну службу міліції, залишається активна боротьба з правопорушеннями кримінального та адміністративного характеру на вулицях, площах, майданчиках, у парках відпочинку та інших громадських місцях міста Кіровограда.

Частіше за все працівникам патрульної служби доводиться розкривати вуличні пограбування, боротися з відкритим розповсюдженням наркотичних засобів, інколи, навіть доводиться випробовувати себе в ролі рятувальника. Співробітники цього підрозділу вважають, що злочин важливо розкрити „по гарячих слідах”.

Упродовж минулого року за участю працівників патрульної служби розкрито понад 471 злочин загальнокримінальної спрямованості. За скоєння адміністративних правопорушень, затримано понад 4768 осіб.

У поточному році за участю стражів громадського порядку вже розкрито 38 злочинів, 211 осіб затримано за вчинення адмінправопорушень.

Цього року за сумлінне виконання службових обов’язків, особисту участь у затриманні злочинців, високий професіоналізм вже заохочено 20 співробітників батальйону патрульної служби.

Тож, шановних захисників правопорядку, щиро вітаємо з професійним святом! Нехай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю, зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя та успіхів у службі!
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3973 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua