МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:43

Бебі-бокси надійдуть, але із запізненням


Пакунки з необхідними речами для перших місяців життя дитини в область надійдуть протягом вересня. Про це повідомила заступник директора обласного департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Надія Кримська.
Пакунки малюка, так звані бебі-бокси, від держави, роздачу яких ініціював Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, з першого вересня мали видавати в пологових будинках Кіровоградщини.
За словами Надії Кримської, в області обраховано необхідну кількість наборів, підготувалися й до їх роздачі. І хоч на перше вересня поставок ще немає, та в департаменті запевняють, що всі, хто народжує у вересні, навіть після виписки, отримають обіцяні бебі-бокси. Фінансування проекту передбачене до кінця грудня, з нового бюджетного року його продовжуватимуть. Вартість одного набору – п’ять тисяч гривень.
– Ми хочемо заспокоїти матусь, організаційних заходів вжито. Навіть після виписки усі отримають набори, – наголошує Надія Кримська.
У Кіровоградській області на вересень очікують 700 новонароджених. Саме така кількість пакунків малюка має надійти в пологові будинки.
Пакунки закуповують за кошт державного бюджету із субвенції на виплату допомоги сім’ям із дітьми, незаможним сім’ям та інвалідам. На умовах співфінансування залучають і міжнародну допомогу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36664 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua