МЕНЮ


1 травень 2014 - 15:23

Без картки не вийде


Пенсіонерка Катерина Сиротюк звернулась до редакції зі скаргою на роботу соціального магазину на площі Богдана Хмельницького в Кіровограді.

Вона якось завітала у цей торговельний заклад, щоб купити кілограм цукру та інші продукти, але забула картку, яка надає право обслуговуватись у даному магазині. Думала, що її обслужать за пенсійним посвідченням, але їй відмовили. Жінці допомогла інша пенсіонерка, яка стояла в черзі та запропонувала скористатись її карткою. Вся покупка обійшлася лише в 14 гривень, але Катерина Олексіївна вийшла з магазину ображеною. Зокрема, касир посилалась на якісь правила, якими заборонено продавати без карток.

– Що це за правила такі? – дивується жінка.

За роз’ясненнями ми звернулись до начальника управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради Тетяни Бєлової, яка повідомила, що соціальний магазин є власністю ТОВ “Вересень-плюс”. На 10 найменувань товарів встановлено суттєві знижки, а різницю між фактичною ціною й ринковою підприємство покриває з власних доходів. Картки дозволяють вести облік проданої продукції. Цукор також входить до переліку цих товарів. Решта продається без обмежень.

А відмовили пенсінерці у придбанні цукру за пенсійним посвідченням тому, що на картці є спеціальний номер, який вноситься до реєстру і дозволяє здійснювати належний облік товару.

Отже, щоб здійснити покупку у соціальному магазині, зокрема тих 10 найменувань товарів, потрібно обов’язково мати картку. Зараз же видача карток тимчасово призупинена, адже на ринку товарів та послуг спостерігається нестабільна цінова політика.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37207 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua