МЕНЮ


14 вересень 2007 - 11:04

БЕЗ МІТИНГІВ, ЗАТЕ З ДОБРИМИ ЗУСТРІЧАМИ


Після традиційних “хліба-солі”, квітів, численних рукостискань, автографів і взаємних побажань Раїса Богатирьова приїхала до міського соціального гуртожитку.

Хлопці та дівчата, які тут мешкають, привітно зустріли столичну гостю. Помпезних речей не було, навпаки, щира розмова, невеличка екскурсія, сердечні ус- мішки, і, звісно, юні господарі були раді такій до них увазі.

Голова наглядової ради акціонерних товариств “Червона зірка” та “Гідросила” Павло Штутман, який опікується гуртожитком, почув і на свою адресу чимало добрих слів. І найперше за те, що допомагає молодим людям знайти роботу, оволодівати сучасними робітничими професіями. Павло Леонідович пообіцяв, що допоможе і з подальшим навчанням хлопців та дівчат, які виявлять таке бажання.

Кіровоградська програма Раїси Богатирьової доволі насичена: крім зустрічі з молоддю, на неї у кінотеатрі “Зоряний” чекав регіональний актив, а далі – запис на телебаченні, розмова з місцевими журналістами. Скрізь без зайвого пафосу, по-діловому і водночас із добрими побажаннями.

Євгенія ШУСТЕР,
Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37181 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua