МЕНЮ


31 серпень 2012 - 09:29

І без образливих жестів!


Тепер працівникам дорожньо-патрульної служби ДАІ заборонено звертатися до учасників дорожнього руху на "ти", використовувати образливі жести, допускати при спілкуванні грубість, погрози, пред’являти неправомірні та незаслужені звинувачення.

Це передбачено наказом МВС №524, яким внесено зміни до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби державтоінспекції МВС.

Також наказом затверджено перелік дій, які заборонено чинити дорожнім інспекторам, в тому числі такі: виймати з кобури і передавати будь-кому свою табельну вогнепальну зброю; відволікатися від служби і послаблювати увагу під час нагляду за дорожнім рухом; вступати в розмови з учасниками дорожнього руху з питань, які не стосуються служби; заходити без службової необхідності в жилі будинки та інші приміщення; перевозити сторонніх громадян або вантажі в службовому транспортному засобі, а також залишати його незамкненим та без нагляду; самовільно залишати пост, маршрут патрулювання або відхилятися від нього і змінювати порядок несення служби; використовувати при несенні служби приватні транспортні засоби.

Цим же документом керівникам підрозділів ДАІ заборонено оцінювати якість роботи працівників ДПС за кількістю складених ними протоколів про порушення Правил дорожнього руху.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37494 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua