МЕНЮ


11 вересень 2015 - 11:15

Без роботи не залишаться


Усі працівники ДЗ “Спеціалізована медико-санітарна частина №19” у разі її реформування у комунальний заклад будуть працевлаштовані. У цьому запевнив колектив на зустрічі секретар міської ради Іван Марковський у середу.

– Я добре розумію вашу стурбованість через відсутність чіткого бачення майбутнього частини, – сказав Іван Марковський, звертаючись до колективу. – Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб висококваліфіковані спеціалісти мали роботу. Міське управління охорони здоров’я напрацювало ряд пропозицій щодо можливого розміщення структурних підрозділів на території частини після прийняття її у комунальну власність.

Можливо, після реорганізації в частині приміщень медико-санітарної частини буде створена багатопрофільна лікарня з таким необхідним для міста гемодіалізним центром, неврологічним відділенням судинної патології, травматологічним і терапевтичним відділеннями й амбулаторія загальної практики – сімейної медицини.

Іван Марковський також переконаний, що для зручності кіровоградців необхідно з’єднати мостом мікрорайон, де розташований цей лікарняний заклад, з вулицею 40 років Перемоги і пустити туди весь транспорт, який рухається у селище Гірниче і в Арнаутове та Масляниківку.

Також цього дня Іван Марковський разом з начальником управління охорони здоров’я міської ради Оксаною Макарук перевірив хід та якість ремонту корпусу пологового будинку №1, що зараз триває.

– Для нас важливо оперативно завершити ремонт пологового будинку, бо ми добре усвідомлюємо: процеси децентралізації рано чи пізно обов’язково поставлять кожну громаду перед необхідністю детально підраховувати всі свої видатки, у тому числі й у галузі медицини, – зазначив Іван Марковський. – Ремонт корпусу пологового будинку №1 виконано якісно, тут створено надзвичайно комфортні умови для породіль, а разом із сучасним медичним обладаннням і високою кваліфікацією персоналу ми фактично створюємо міський перинатальний центр. Після ремонту цей пологовий будинок дасть можливість забезпечити надання необхідної допомоги усім майбутнім мамам у Кіровограді. Таким чином, з’являється можливість перевести сюди і пологовий будинок №2, а на звільненій площі знайти нарешті місце для місь- кої дитячої лікарні, яка до цього часу не має свого приміщення і змушена його орендувати.

За інформацією Оксани Макарук, ремонтні роботи мають бути закінчені до кінця жовтня, на їх виконання з міського бюджету було виділено 1,2 мільйона гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42308 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua