МЕНЮ


19 листопад 2013 - 12:02

Без тепла будинок залишили...самі жителі


23 березня у житловому будинку по вул. Фрунзе, 10 стався порив трубопроводу мережі централізованого теплопостачання.

Жителі під’їзду № 4 без згоди решти споживачів та з порушенням вимог статуту ОСББ «Травень» демонтували ділянку трубопроводу центрального опалення, внаслідок чого окремі квартири залишилися без опалення.

Тим часом КП «Теплоенергетик» без відновлення внутрішньобудинкової мережі теплопостачання та надання акта готовності будинку до роботи в осінньо-зимовий період 2013/2014 року не має правових підстав подавати теплоносій до будинку. Під час обстеження встановлено, що стоякові трубопроводи потребують заміни.

Переймаючись проблемами жителів, представники влади, головного управління житлово-комунального господарства міської ради, КП «Теплоенергетик» та КРЕПу №6 неодноразово зустрічалися з мешканцями. Остання така зустріч, на якій був присутній заступник міського голови Сергій Поліщук, відбулася 13 листопада.

У процесі досить активного обговорення було запропоновано найбільш економічно вигідний варіант виходу із ситуації, яка склалася, – встановити у квартирах, що раніше опалювались централізовано, автономне електроопалення. Було запрошено спеціаліста, який надав жителям консультації з приводу можливості влаштування у квартирах автономного опалення. Керівництво КП «Теплоенергетик» повідомило, що для відновлення трубопроводів централізованого теплопостачання необхідно значні фінансові витрати, які непосильні для жителів будинку. Газове автономне опалення також є достатньо затратним. Наразі зацікавлені особи розглядають запропоновані варіанти вирішення ситуації. Про це повідомляється на сайті ГУЖК.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38658 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua